Silvestrovský speciál

28. prosince 2011 v 17:37 | Lady W. |  Particka CZ - novinky
Konec roku je záminkou ke ztřeštěnostem a Partička není výjimkou. Jen je pro všechny herce obtížné ještě vystupňovat svou obvyklou rozjívenost. Trochu jim to snad ulehčí dnešní exkluzivní hosté.
První hrou je Party - a jako pátý člen se do ní zapojí Lucie Bílá. Richard Genzer bude mít na přání diváků opět za úkol poznat své hosty. Oči sice bude mít jen pro Carmen Lucie Bílé, ale nejvíc času nakonec stráví nad špuntem Ondřeje Sokola. Michal Suchánek si poté ještě střihne simultánní překlad jedné písničky Lucie Bílé do znakové řeči tak dokonale, že Lucii nebude na chvíli do zpěvu ani do řeči…

V Improvizaci si poté zahraje celá kapela Nightwork s Vojtou Dykem i Jakubem Prachařem.

Následně Nespokojený režisér Michal Suchánek dá ostatním hercům jasně najevo, že jejich kreace ve Třech mušketýrech nejsou podle jeho přestav. Dokonce ani ta hostujícího Vojty Dyka v roli kardinála Richelieua.

Úplná novinka v podobě hry Švihlý ruce trochu zkomplikuje Michalu Suchánkovi rande s Ondřejem Sokolem, protože bude muset u večeře bavit "dámu" a zároveň sledovat "své" švihlé ruce, které mu milerád půjčí Richard Genzer.

A na úplný závěr vám všichni předvedou, jak vypadá sborový zpěv v podání Partičky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Koho máte radši?

českou partičku 40.2% (1058)
slovenskou partičku 23.2% (611)
obojí 19.1% (502)
ani jednu 17.5% (460)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama