Červen 2012


Ondra

26. června 2012 v 8:54 | Lady W. |  Ondřej Sokol-fotky

Facebook message # 3

26. června 2012 v 8:52 | Lady W. |  Particka CZ - novinky
Milí Partičkáři :-)
pojďme zahájit prázdniny zvesela - v pátek 29.6.2012 se uskuteční dvě výjimečná představení Partičky pod širým nebem, a to konkrétně v amfiteátru v parku u Paláce Kinských ve VALAŠSKÉM MEZIŘÍČÍ :-) První začne v 18:00 a druhé ve 20:30, cena vstupenky je 400 kč. Koupit se dají v informačním centru přímo ve Valašském Meziříčí.
D.A.
Fanynky mám rád, psychopatky jsou horší, říká Ondřej Sokol

20. června 2012 v 20:24 | Lady W. |  Ondřej Sokol- novinky
Ještě než Ondřeje Sokola ocenili televizní diváci cenou TýTý, vyhrál anketu u čtenářek OnaDnes.cz. Porazil Vojtu Dyka i Tomáše Kluse a stal se českým idolem. Navzdory úspěchu vidí režisér, herec a hvězda fenoménu Partička sám sebe jako smutného člověka.

Partička exceluje: Ukradněte Lenina, volá maminka!

19. června 2012 v 16:26 | Lady W. |  Particka CZ - novinky
Partička exceluje: Ukradněte Lenina, volá maminka!

Parta uchyláčků, která si plní své tvůrčí či umělecké sny? Nebo opravdoví kumštýři, kteří excelují v nejnáročnějším typu umění, jakým je improvizace na volné téma? Ano! Partička, co nás baví každé pondělí!

Když začínali, věřil jim málokdo. Recenze byly kritické a vedení TV Prima si s přicházejícím fenoménem příliš nevěděla rady. Jenže stačilo pár měsíců a z těch čtyř pošuků se stali uznávaní borci, nutno podotknout, že i díky výrazné podpoře fanoušků, facebookovskému profilu a videím, kterými své věrné pravidelně zásobují. Geňa v tangách točící se kolem dopravní značky a celá Partička v tomtéž na křižovatce už jsou legendou! Partička se dokonce stala absolutním vítězem televizních cen TýTý!

A co nás čeká v dnešním díle?

Kdopak volá? Tak to netuší ani jeden z protagonistů Partičky.Richarda Genzera ve hře Nečekaný telefonát zaskočí hovor s Maradonou, Suchoše Mistr Jan Hus, ale nejlepší telefonát bude mít Ondra Sokol. Tomu totiž zavolá jeho vlastní matka! Že se těšíte už teď? Garantujeme vám, že je na co!

A co dalšího si tahle Partička přichystala?

Samozřejmě nesmí chybět opera! Tentokrát na vynikající téma: Když pilot letadla zjistí, že s letadlem něco není v pořádku. Umíte si vy sami představit, jak takové téma uchopit? Ne? Nedivíme se! Nezbývá, než nechat prostor komikům par excellence!

Kluci vykradli mauzoleum!

Dnes večer nás čeká zcela nová hra s názvem Správně nesprávně, ve které zjistíte, jak to chodí při ubytování v hotelu. Ale třešničkou na dortu bude hra, Kdo jsem, kdy bude muset Ondřej Sokol uhodnout, že je šéfem bandy lupičů, která se právě chystá ukrást Lenina z mauzolea. Tyto hádanky, jak sami víte, patří do zlatého fondu Partičky a nezklamou vás ani dnes večer!

Facebook message # 2

19. června 2012 v 15:11 | Lady W. |  Facebook message

Ahoj Partičkáři :-)
... a tuhle už znáte? :-D Že neuhodnete, čí je to počin ;-) Napovím vám ... má rád převleky :-)
enjoy
D.A.


Igi ,Suchy ,Geňa

18. června 2012 v 16:20 | Lady W. |  Igor,Michal,Richard