Srpen 2012


Jsem zpět :-)

13. srpna 2012 v 9:48 | Lady W. |  Moje kecy
Nazdááár lidi tak jsem tu :-) Přijela jsem včera . Můj přítel přijel se mnou k nám takže tu bude do úterý .Tak počítám že od středy tu pro vás budu a ještě si upravim blog. No měla jsem se tam fajn . A co vy? Jak si užíváte prázdniny?

Odjíždím na týden

6. srpna 2012 v 8:17 | Lady W. |  Moje kecy
Ahoj lidi zachvíli odjíždim za přítelem a budu tam týden možná dva takže tu nebudu . Až tu budu ozvu se vám .


Design hotov :-)

3. srpna 2012 v 18:19 | Lady W. |  Moje kecy
No a je hotov . Jak se vám líbí ? Ještě přidám rubriku a půjdu .

Facebook message # 4

3. srpna 2012 v 17:17 | Lady W. |  Facebook message
Fotka: Moji milí, mnozí z vás jistě znáte slovenskou Partičku a máte ji rádi. Řady fanoušků této Partičky se jistě rozrostly po jejich skvělém vystoupení na Konopišti a tady na FB vznikl nápad pozvat slovenské herce na miniturné po Česku. Tento nápad spatřil světlo světa ve skupině nazvané „Chceme turné Slováků po ČR“ (http://www.facebook.com/groups/254888447962254/) a nabyl již dosti konkrétní podoby. Na internetu, konkrétně zde: http://www.petice24.com/signatures/chceme_slovenskou_partiku_v_r, je umístěna petice, jejímž cílem je shromáždit dostatečně velký počet lidí, kteří by měli zájem o „turné“ slovenské Partičky v ČR. Jde teď hlavně o to, aby bylo do 13. 8. co nejvíc virtuálních podpisů. Po natáčení by se „petice“ spolu s nějakou písemnou prosbou předala Danu Danglovi. Takže pokud byste chtěli naše milé sousedy opět vidět hrát v Česku, zapojte se :-) D.A.
Moji milí,
mnozí z vás jistě znáte slovenskou Partičku a máte ji rádi. Řady fanoušků této Partičky se jistě rozrostly po jejich skvělém vystoupení na Konopišti a tady na FB vznikl nápad pozvat slovenské herce na miniturné po Česku. Tento n
ápad spatřil světlo světa ve skupině nazvané "Chceme turné Slováků po ČR" (http://www.facebook.com/groups/254888447962254/) a nabyl již dosti konkrétní podoby. Na internetu, konkrétně zde:http://www.petice24.com/signatures/chceme_slovenskou_partiku_v_r, je umístěna petice, jejímž cílem je shromáždit dostatečně velký počet lidí, kteří by měli zájem o "turné" slovenské Partičky v ČR. Jde teď hlavně o to, aby bylo do 13. 8. co nejvíc virtuálních podpisů. Po natáčení by se "petice" spolu s nějakou písemnou prosbou předala Danu Danglovi. Takže pokud byste chtěli naše milé sousedy opět vidět hrát v Česku, zapojte se :-)
D.A.