Říjen 2012

Igor Chmela: Fanynky mě neobtěžují, rád je osahávám

31. října 2012 v 15:34 | Lady W. |  Igor Chmela - novinky
Herec Igor Chmela.
Populární herec a bavič Igor Chmela, jeden ze čtyř tahounů zábavnéPartičky, nemá nouzi o vtipy ani mimo televizní obrazovku. "Ano, doma se můžou všichni potrhat smíchy," vtipkuje v krátkém rozhovoru.

Facebook message #54

31. října 2012 v 15:31 | Lady W. |  Facebook message

Moji milí,
dnes vyšel v Týdnu rozhovor s Igorem, tady máte odkaz:http://www.tyden.cz/rubriky/igor-chmela-fanynky-me-neobtezuji-rad-je-osahavam_250712.html
počtěte si :-)

Igor Chmela: Fanynky mě neobtěžují, rád je osahávám
www.tyden.cz
Populární herec a bavič Igor Chmela, jeden ze čtyř tahounů zábavné Partičky, nemá nouzi o vtipy ani mimo televizní obrazovku.

KONEC KONTROLY AFFS

31. října 2012 v 15:25 | Lady W. |  Moje kecy
Takže lidi. Je tu konec kontroly affs. Mrzí mě že ste se něktěří nezapsali .

Zapsali se a zůstávají :


Nezapsali se a mažu :

SuperKristý - http://bechic.blog.cz/

Do hodně bláznivé Partičky dorazí i Pamela Anderson a Usáma bin Ládin

30. října 2012 v 22:18 | Lady W. |  Particka CZ - novinky
První přichází Brechtovo divadlo, kde Michal a Igor ztvární dva popeláře jedoucí na úklidovém voze. Přesvědčíte se, že k tomu není potřeba slov. Co byste nikdy neslyšeli od… je oblíbenou a trefnou etudou o známých osobnostech.
V tomto díle si to pánové vyřídí s Usámou bin Ládinem a Pamelou Anderson, proto se máte na co těšit. Dlouho tu nebyli Blázni, které uvítáme na letišti, kde cestující čekají na zpožděný let na Mallorku. Chudák Richard opět hádá a těžší to mít opravdu nemůže. Musí nejen uhádnout, co dělají ostatní, ale také, co tento proces spouští. Posuďte sami: Ondřej kritizuje něžné pohlaví, když se hovoří o létání; Michal tančí v erotickém baru po dotknutí se modré barvy a Igor nemůže být nikdo jiný než Usain Bolt, za předpokladu, že dá někdo ruce v bok. Rozesměj mě - odvážná divačka bude čelit útoku na bránici po 40 vteřin od všech zúčastněných včetně Dana. Pokud vydrží, čeká ji odměna v podobě volného vstupu na další představení. Ustojí naše chlapce? Zakončíme pondělní chvilkou Poezie. Příběh ve verších přednesou postupně všichni. Téma se nabídlo samo - zazní báseň pro Mariána, protože má dnes narozeniny. Užijte si pondělní Partičku na Prima family.

Dvaaapadesátý díl pořadu Partička sledujte v pondělí 5. listopadu od 22.35 na Prima family!

Partičkaaa :-D

29. října 2012 v 22:47 | Lady W. |  Moje kecy
Zapněte telku začíná Partička :-DD (vím,že to víte :-D )

Facebook message #53

29. října 2012 v 21:22 | Lady W. |  Facebook message
Buďte zdrávi!
Aby se to nějak neztratilo v humbuku kolem premiéry klipu, Moskau je dárek zejména pro Vás za těch 300 tisíc. Prima má do středy exkluzivitu na iPrima, od té doby bude klip i tady i na YT volně pro všechny. Sem ještě v nejbližších dnech dostanete nějaké bonusy v podobě záběrů z natáčení a nesestříhaných verzí choreografíí, které už budou vysloveně jen tady.
Takže díky všem, užijte si to, užijte si i dnešní díl, a ať se nám hlavně tak nějak společně dál daří!!!!
Das Rotepedals
(Los Rotopedos)Facebook message #52

28. října 2012 v 20:12 | Lady W. |  Facebook message
Moji milí,
došlo k drobné změně a klip bude ve VIP zprávách až zítra, v pondělí. Moc se omlouvám za toto nedorozumění.
D.A. :-)

Facebook message #51

28. října 2012 v 20:12 | Lady W. |  Facebook message
Ahoj Partičkáři,
už se určitě těšíte na slibovaný klip k hitovce Moscau. Tak vězte, že se dneska dočkáte! Sledujte večer od 19:50 VIP zprávy, bude tam uveden ve světové premiéře :-D A od zítřka si jej pak budete moct prohlédnout na PrimaPlay :-) A připomínám, pokud fandíte nejen Partičce, ale i LOS ROTOPEDOS, můžete je podpořit v anketě SLAVÍK. Více info o skupině i informace o tom, jak hlasovat, najdete na stránkách www.partickanavzduchu.cz
:-)
Partička v Lucerně - neděle 2.12. 2012
www.partickanavzduchu.cz
Partička v Lucerně - neděle 2.12. 2012 od 16:00 hod. a 19.30 hod. Exkluzivní host - Jarek Nohavica.