Leden 2014


Co se stalo? Herce Ondřeje Sokola z Partičky oběsili!

23. ledna 2014 v 15:09 | Lady W. |  Ondřej Sokol- novinky
Co se stalo? Herce Ondřeje Sokola z Partičky oběsili!
Pro Nadaci Archa Chantal se letos nejvíc obětoval herec Ondřej Sokol (42). Jeho role v kalendáři Proměny se jmenuje Viselec a podle toho s ním také autoři projektu naložili. Nekompromisně ho pověsili za nohu na šibenici.
"Všichni se nás na začátku ptali, jak tuto fotografii chceme realizovat. Naivně si mysleli, že Ondru vyfotíme vestoje a pak ho vzhůru nohama namontujeme na pozadí. Jenže my si od začátku Proměn zakládáme na tom, že to, co lidé vidí, je reálné. Žádné montáže, žádné podvody. Když má někdo viset za nohu, tak za ni visí. Naštěstí Ondra bez zaváhání souhlasil, a tak jsme ho prostě jednoho dne pověsili s pomocí filmových kaskadérů na jednu hodinu na trám naší scény," popisují vznik jedné z nejnáročnějších fotografií Petr Kurečka a Marek Škarpa, autoři kalendáře Proměny a pokračují: "Kromě Ondry jsme měli na scéně velkého krkavce, krásné pozadí od Standy Sůvy, našeho malíře pozadí, a originální popravčí sekeru a špalek. Možná je to na nadační kalendář trochu morbidní, ale ta atmosféra fotografie je dokonalá a je to vše samozřejmě nadsázka. Kvůli bezpečnosti jsme Ondru vytáhli na trám vždy na dvě minuty, rychle se fotilo a pak jsme ho museli spustit. Pečlivě jsme si zjišťovali, jak dlouho člověk vydrží viset vzhůru nohama, než upadne do bezvědomí a umře."
imagebam.com imagebam.com imagebam.comFacebook message #108

20. ledna 2014 v 12:38 | Lady W. |  Facebook message
Ahoj Partičkáři
dnes hrajeme v Pardubicích a pro ty z vás, kteří se na nás nepřijdete podívat, nabízíme alespoň reportáž ve VIPkách v 19.55, kterou s námi točil Tomáš a také premiérový díl ve 22.45. Zítra se těšíme do Ústí nad Orlicí.
Vaše Partička
Fotka uživatele PartičkaFotka uživatele Partička

Ahoj lidi.......

19. ledna 2014 v 21:48 | Lady W. |  Moje kecy
Ahoj lidi. Omlouvám se že sem tu nebyla ale to brzo napravim tvořim další blog tak kdyby ste měli chut jukněte se :-) : amabiel-world.blog.cz Tak zatim pa :-P